Pojawiająca się mnogość na koncie zespołu Milano robi wielkie wrażenie.

Z pewnością zespół Milano rozpiera duma osiągnięć.

Zespół Milano swoją osobowością wprowadza największą barwną postać na scenę muzyki tanecznej.
Nie ma osoby, która nie znałaby produkcji m.in. „Serce to nie sługa„, „Dla Ciebie dziewczyno” czy też „Największe serce„.
Wszystko idzie w najlepszym kierunku dla disco polowej grupy.
Mirosław Alan Trzciński lider zespołu Milano wraz ze swoją grupą muzyczną pomimo trudnych czasów dla muzyki tanecznej mają okazję do wielkiego świętowania.
Grupa na swoim koncie posiada wiele osiągnięć, które są wzorem do naśladowania dla wszystkich młodych artystów.

Największe serce Lidera zespołu Milano doceniają wszyscy.

Mirosław Alan Trzciński nie tylko spełnia się muzycznie, ale i również darzy największym sercem osoby potrzebujące. Przy jego skromnej osobie ma największych fanów, którzy wspierają go w każdej chwili.
Produkcja która swoja oficjalną premierę miała w najgorętszym wakacyjnym sierpniu 2017 roku osiągnęła mnogość odsłon w serwisie YouTube.
Utwór pt. „Serce to nie sługa” na dzień dzisiejszy wskazuje blisko ponad 20 milionowe wyświetlenia, jest to jeden z wielu najchętniej słuchanych utworów od grupy Milano!

Pomimo wielkiej tęsknoty za fanami Milano wychodzi na prowadzenie.

Wraz z ruszeniem imprez plenerowych, jest to największa okazja do zaproszenia gwiazdy disco polo do wprowadzenia wszystkich w bardzo dobrą nutę taneczną oraz porwanie wszystkich do tańca. Wszystkie dotychczasowe trasy koncertowe, które fani mieli okazję przeżyć z pewnością wpisały się w największą pamięć oraz niesamowite przeżycie bawiąc się przy produkcjach zespołu Milano.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację