Pokaz mody z udziałem Magdaleny Narożnej z pewnością zostanie na długo w pamięci.

Charytatywny pokaz mody, to najcudowniejsza inicjatywa.

Liderka zespołu Piękni i Młodzi Magdalena Narożna postanowiła wziąć udział w największym wydarzeniu charytatywnym mający na celu pokaz mody.
Podczas tegorocznej edycji „Gwiazdy Dzieciom” mogliśmy być świadkami najpiękniejszych kreacji gwiazd nie tylko branży muzycznej.
W gronie tych wszystkich wspaniałości pojawiła się również Magdalena Narożna, która prezentowała kilka kreacji, na których szło zawiesić oko.

Tego typu akcja, jest realizacją coroczną, do której może dołączyć jeszcze większa ilość gwiazd.

Gwiazdy, które mają możliwość pojawienia się na najgorętszym wybiegu w Grodzisku Mazowieckim z pewnością jest wydarzeniem na które czeka największa ilość osób o wielkim sercu.
Tegoroczna edycja przez pandemię Covid-19 miała zostać odwołana, jednakże pomimo poluzowania obostrzeń udało się doprowadzić to wydarzenie do finalizacji przy czym z pewnością nie zabrakło największego uśmiechu na twarzach gości.

Pokaz charytatywny ma na celu zapewnienie nowych ubrań, a także wyjazdu na wymarzone wakacje.

Wszystkie ubrania, które zagościły na pokazie mody trafiają bezpośrednio do ubogich rodzin wskazanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej.
Nie od dziś wiadomo iż liderka zespołu Piękni i Młodzi posiada wielkie serce, przy czym można w tego typu eventach zawsze na nią liczyć.
Magdalena Narożna umieściła na swoich social media pokaz, gdzie wspólnie z dziećmi przechodziła modowy wybieg. Przy tego typu atrakcjach z pewnością nie zabrakło łez wzruszenia!
Dla wszystkich naszych czytelników przedstawiamy najróżniejsze kreacje w których możemy podziwiać wokalistkę oraz jej towarzyszy.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację