Pokochała ich cała polska! Dawid Narożny i Gabrysia razem śpiewają przebój zespołu Piękni i Młodzi! Ich talent sięga zenitu!

Dawid Narożny, były wokalista zespołu Piękni i Młodzi a obecnie solowy wokalista, który z każdym razem zaskakuje swoich fanów.
Dawid na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy jakimi są miliony wyświetleń jego autorskich produkcji co udowadnia jak wielkie doświadczenie ma w tym co robi były wokalista zespołu Piękni i Młodzi.

Dawid do współpracy zaprosił swoją córkę z którą wspólnie od pewnego czasu wykonuje covery utworów zespołu Piękni i Młodzi, których jest autorem.
Ich duet już po pierwszym wspólnym wykonaniu okazał się ogromnym strzałem w dziesiątkę a fani disco polo pokochali Gabrysię w roli wokalistyki.
Chodź młoda dama ma jeszcze sporo czasu aby zająć się śpiewaniem na zawodowej scenie to już mimo młodego wieku zdobywa setki tysięcy fanów.

Dziś w sieci miała miejsce premiera ich nowego coveru pt: „Kocham się w Tobie” z małym bonusem utworu pt: „Tak już bez Ciebie”.
W opisie utworu pojawiła się już smutna informacja z której wynika, że to już ostatnie wspólne wykonanie Dawida Narożnego wraz z córką Gabrysią.
Dawid Narożny również podkreśla, że jest bardzo dumny ze swojej córki, którą bardzo mocno kocha.

Na łamach naszego portalu udostępniamy wyżej wspomniany cover z nadzieją, że jeszcze kiedyś za jakiś czas Gabrysia znów pojawi się u boku Dawida i razem zaśpiewają kolejny wielki przebój!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację