Poważny problem twórcy rock-polo. Wiemy, na jaką dolegliwość cierpi Sławomir!

Sławomir, utalentowany aktor i muzyk, w branży muzycznej pojawił się w roku 2015 kreując dotąd nieistniejący gatunek muzyki, jakim jest rock polo. Wokalista zadebiutował utworem „Megiera„, do którego zrealizowano klip z udziałem wybitnych polskich aktorów. Produkcja w szybkim tempie stała się hitem. Dzisiaj utwór liczy sobie ponad 53 mln odtworzeń.

Przełom w karierze Sławomira nastąpił dwa lata później, gdy na światło dzienne wyszedł utwór pt. „Miłość w Zakopanem„, opowiadający o miłosnym zakochaniu się wokalisty w Magdalenie „Kajrze” podczas pobytu w USA. Nowość od artysty bardzo szybko zyskała w oczach fanów, zaczęły pojawiać się pierwsze covery a także parodie. Piosenka stała się wielkim przebojem, dzięki któremu Sławomir zyskał miliony (stan na 30 czerwca: 232 986 846 mln).

Choć od premiery „Miłości…” minęły blisko cztery lata, to produkcja nadal grana jest w stacjach radiowych a na weselach stanowi nierozłączny element.

Sławomir nie boi się mówić prawdy. Nowy utwór wywoła sporo kontrowersji?

24 czerwca b.r. na kanale artysty odbyła się premiera najnowszego teledysku do piosenki „Boli d**a, znanej fanom z wydanej w ubiegłym roku płyty. Produkcja odzwierciedla polskie społeczeństwo, które według bohatera utworu powoduje ból pewnej części ciała. Najpierw pojawia się temat pieniędzy, które wywołują zazdrość w człowieku. Następnie bohater przechodzi do opisu telewizyjnych programów. Boli go również fakt, że gdzie się nie obejrzy to jego oczom ukazuje się Sławomir.

Z pewnością można stwierdzić, że Sławomir nie boi się mówić prawdy opisując polskie społeczeństwo. Tytuł wraz z treścią utworu jest mocno kontrowersyjna, ponieważ jego wersety napisało samo życie. Mimo zawartego życiowego tekstu, warto zwrócić uwagę, że jest stworzony bez apelacyjnie z humorem a jednocześnie dystansem, o czym może zaświadczyć trzecia zwrotka.

Fani nie kryją zaskoczenia produkcją . Wśród komentarzy pojawiła się lawina pozytywnych opinii. Niektórzy fani przyrównują tę produkcję do utworu zespołu Pudelsi „Uważaj na niego„, a także muzycznej odpowiedzi na kultowy komediodramat Marka Koterskiego „Dzień świra”.

Podsumowując: Najnowsza propozycja od Sławomira to utwór, który porusza życiowy problem. W produkcji zadbano o najdrobniejszy szczegół. Linia melodyczna i aranż stworzony w stylu reggae plus świetny tekst sprawia, że ten utwór ma ogromne możliwość zostać wielkim hitem na miarę „Miłości w Zakopanem”. Produkcję do dnia dzisiejszego wyświetlono blisko 400 tysiące razy, a licznik cały czas notuje nowe przychody.

Kolejna wielka i warta podziwu produkcja Sławomira! Utwór jednak opisuje życiową prawdę, a więc w mediach może wywołać niemałe kontrowersje, ale mamy nadzieję, że tak się nie stanie. Ta produkcja to bez wątpienia następny WIELKI HIT gwiazdy rock-polo. Jesteśmy pewni, że będzie o nim głośno przez wiele lat.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę propozycję. UWAGA! W UTWORZE PADAJĄ WULGARNE SŁOWA!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację