Premiera! Nowość od grupy Masters pt: „Ze mną tańcz” już w sieci! Posłuchajcie jako pierwsi!

Zespół Masters powstał w roku 2007 i prężnie rozwija swoją działalność muzyczną.
Liderem i wokalistą zespołu jest Paweł Jasionowski – jest najmłodszym wykonawcą muzyki dance w Polsce.
W 2008 r. Masters wydał debiutancką płytę “Nowy ja”.
Znalazło się na niej 15 utworów w stylu muzyki tanecznej i dance, a wśród nich największy przebój “Żono moja”, który zna i śpiewa cała Polska.
Paweł Jasionowski uczy się gry na saksofonie w średniej szkole muzycznej w Łomży. Równocześnie chodzi do liceum w Zambrowie. Muzyka to jego największa pasja.

Paweł jest kompozytorem większości utworów, które tworzy w swoim studio nagraniowym.
W połowie listopada 2008 r. ukazała się edycja specjalna albumu “Żono moja… i inne przeboje zespołu Masters”, na którym pojawiły się najpopularniejsze utwory, ciekawostki o zespole, wywiady, teksty piosenek oraz zdjęcia.
Specjalnie na potrzeby albumu Paweł przygotował wersję latino piosenki “Żono Moja”, do której został nakręcony fabularny teledysk.
W styczniu 2009 r. Masters pojawił się w kolekcji “Megahity 2008 – Największe polskie przeboje”.
Z całą pewnością Paweł może czuć się wyróżniony faktem umieszczenia go na równi z tak znanymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej jak Doda, Feel, Stachursky oraz Łukasz Zagrobelny.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy najnowszy utwór zespołu Masters pt: „Ze mną tańcz„, którego premiera odbyła się kilka godzin temu.
Nie ma wątpliwość iż nowość od grupy Masters trafiła idealnie w gusta fanów disco polo. Zaledwie kilka godzin po premierze teledysku na jego koncie było już tysiące wyświetleń.

Już teraz gorąco polecamy i życzymy miłego odbioru.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację