Premiera od zespołu Lancer pt. „Zielona Miłość” już w sieci!

Odbiorcy muzyki disco polo z wielkim utęsknieniem czekają na najnowsze hity muzyki tanecznej od swojego ulubionego artysty.

Zespół Lancer swoimi produkcjami porywa wszystkich do tańca od 2014 roku.
Po nieco dłuższej przerwie formacja postanowiła ponownie powrócić na rynek muzyki disco polo i zaspokajać wszystkich muzycznie.
Dłuższa nieobecność na rynku okazała się nie tylko regeneracją muzyczną oraz zmianami personalnymi, które pojawiły się w zespole Lancer.
Grupa na swoim koncie posiada pełne energii produkcje m.in. „Rower„, „Bo ta mała” czy też „Balet”.

Od pewnego czasu Lancer powrócił swoją muzyką do stylu disco polo z lat 90-tych co bardzo mocno spodobało się fanom muzyki tanecznej.
Ich utwory powodują wiele wspomnień oraz wzruszeń, teksty nie są banalne a wręcz bardzo przemyślane.
Być może to jest ich sekret na sukces, który niewątpliwe osiągają ostatnimi czasy.

Sympatycy zespołu Lancer w końcu mają okazję przyjąć w swoje odbiorniki najnowszą produkcję, która z pewnością wpadnie wszystkim w ucho.

Premierowy utwór pt. „Zielona Miłość” to z pewnością wyjątkowa produkcja, która na wielką szansę pozostać hitem disco polo.
Do najnowszego utworu został zrealizowany klip, gdzie można podziwiać nie tylko piękne krajobrazy ale również dać się porwać w szybkim tempie do tańca.
Rytmiczna linia melodyczna oraz prosty do zapamiętania tekst, z pewnością jest drogą do osiągnięcia wielkiego sukcesu. Pod umieszczoną premierą, fani nie kryli swojego zadowolenia co świadczy o wypowiedziach w postaci komentarzy.

„Kolejna świetna piosenka”
„Super bardzo stylowe disco polo, brakuję teraz takich melodii Brawo ! czekam na więcej Pozdrawiam”
„Sztooosik Totalny Super Produkcja oraz Znakomita Piosenka o Wakacyjnej Miłości Po Prostu Odlotowa Petarda”


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację