Premiera od zespołu Playboys! Nowość pt: „Siebie mi daj” już w sieci!

Grupa Playboys nigdy nie zawodzi! Gorąca i taneczna premiera pojawiła się w sieci!

Fani muzyki disco polo już niedługo będą świętować w całej Polsce imieniny Andrzeja. Z tej okazji co roku organizowane są wszelkiego rodzaju imprezy taneczne, a jak impreza taneczna to wiadomo, że muzyka disco polo znajdzie swoje miejsce na takiej imprezie. Kilka dni temu zapowiadaliśmy nadchodzącą nowość od zespołu Playboys, który jak co roku przygotował coś specjalnego na Andrzejki dla swoich fanów.

Imprezowy sztos wjechał na salony! Premiera utworu pt: „Siebie mi daj” już dostępna w sieci!

Grupa Playboys uwielbia rozpieszczać swoich fanów wyśmienitymi produkcjami, które królują na imprezach. Dziś z całą pewnością będzie tak samo, ponieważ w sieci ukazała się nowość od zespołu Playboys pt: „Siebie mi daj„. Mimo, iż zespół zapowiadał, że utwór nie będzie miał teledysku to jesteśmy zdania, że lyric video wyszło całkiem nieźle w formie klipu.

Z całą odpowiedzialnością na łamach naszego portalu udostępniamy nowość od zespołu Playboys, która jest bardzo tanecznym kawałkiem i idealnie będzie pasować na Andrzejkowe wygibasy na parkiecie. Warto wspomnieć, że zespół Playboys nigdy nie zawodzi swoich fanów.
Ps. Jeszcze w tym roku zespół Playboys zaplanował premierę nowego teledysku zatem szykuje się taneczna końcówka 2021!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację