Premiera! Takiego Geska jeszcze nie było! Klubowe brzmienie z doskonałym teledyskiem! Tego trzeba posłuchać!

Gesek to nazwa zespołu, którego pomysłodawcą, liderem oraz autorem piosenek jest Łukasz Gesek. Zespół znany jest z takich przebojów jak: „Na koncercie w dyskotece”, „Dziewczyna w bikini”, „Nago, Nago…”, czy „Daj mi swoje usta”. Muzyka zespołu to ogólnie pojęta muzyka taneczna: disco polo, dance, club-dance, pop. 

Gesek, występował również w licznych programach typu talent show np: Bitwa na Głosy, Must be the musicDisco Star, czy w serialu Lombard (Tv Puls).

Wokalista jest również posiadaczem siedmiu złotych płyt.

Zespół GESEK doskonale sprawdza się na dużych scenach, festynach oraz w clubach  i dyskotekach oraz na mniejszych typu: wesela czy imprezy urodzinowe. Zespół koncertuje w kraju jak i za granicą.

GESEK znany jest też z licznych duetów. Do tej pory ukazały się wspólne piosenki z takimi zespołami jak: D-Bomb, Mario Bischin, Joker, Defis, Playboys, Andre, Mejk, Marcin Siegieńczuk.

Na koncie Geska jest wiele utworów, których teledyski osiągnęły miliony wyświetleń w serwisie YouTube.
Dziś przedstawiamy nowość, która zdobędzie nawet i miliardy.
Nowość pt: „Nas nie zatrzyma nikt” stworzona została poprzez pandemię koronawirusa.

Inspiracją do napisania tej piosenki było zamknięcia nas w domach, pandemia i tęsknota za tym co było kiedyś… Aranżacja nawiązuje do takich zespołów jak: BassHunter, a z Polski zespoły: Fasters i Cliver, których pozdrawiamy! Zwiększyliśmy tempo, dodając tym samym ognia! Kończymy pandemię, zakładamy oksy i ruszamy w miasto. Kto się z tym zgadza daje lajka i komentarz. Bawcie się dobrze!

Pisze Gesek.

Gorąco już teraz zapraszamy do słuchania oraz oglądania najnowszego klipu zespołu Gesek.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację