Premiera!! Zenon Martyniuk i zespół Akcent z nowością pt: „Classy Girl”. Teledysk już dostępny!

Przebój roku 2021

Król jest tylko jeden! Zenon Martyniuk i zespół Akcent z premierą! Ta nowość będzie grana wszędzie!

Zenon Martyniuk, niekwestionowany Król muzyki Disco Polo. Jego przeboje słuchają fani od lat pięciu do stu pięciu. Historia zespołu jest tak długa i ciekawa, że można byłoby o tym napisać książkę w kilku tomach. Jedyne co można śmiało stwierdzić to, że historia zespołu Akcent, jaką tworzy Zenon Martyniuk tak szybko się nie skończy. Zespół mimo wielu tanecznych hitów nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i nie planuje tego zrobić. Zespół Akcent nadal tworzy nowości z myślą o swoich fanach.

Od wielu tygodni, a nawet miesięcy również na łamach naszego portalu zapowiadamy nadchodzący przebój zespołu Akcent. Nazwa utworu długo była objęta tajemnicą, lecz kilka dni temu zespół uchylił rąbek tajemnicy.
Dziś zapraszamy już na premierę nowego hitu Zenona Martyniuka i zespołu Akcent pt: „Classy Girl
Utwór jak na prawdziwego Króla przystało na wysokim poziomie, a teledysk to istna bajka.

Zespól Akcent cały czas trzyma poziom! Niesamowita i długo oczekiwana nowość pt: „Classy Girl” już dostępna!

Zenon Martyniuk to prawdziwa żywa legenda muzyki disco polo. Nikt nie jest w stanie odgadnąć jego tajemnicy sukcesu jaki wypracował sobie przez wszystkie lata w muzyce, lecz jedno jest pewne. Ludzie go po prostu kochają i jego muzykę. Nowość, która dziś ukazała się na oficjalnym kanale YouTube zespołu Akcent to zupełnie coś nowego czego Zenon Martyniuk jeszcze nie posiadał w swoim repertuarze.

Zespół Akcent kolejny raz udowodnił całej branży, że tytuł Króla nie otrzymał od fanów na darmo. Tekst do utworu pt: Classy Girls” napisał sam Zenon Martyniuk, a za świetną aranżację odpowiada Dariusz Polubiec.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga