Premiera! Zespół Bayera z tanecznym hitem pt: „Dlaczego Ty”. Mamy hit jesieni?!

Ten zespół to światowy poziom produkcji tanecznych! Grupa Bayera z kolejnym hitem!

Zespół Bayera od wielu fan dopieszcza wymagania swoich fanów każdą produkcją. W ich przypadku nie ma mowy o nudnych utworach z banalnym tekstem.
Wszystko co osiągnęli do tej pory zawdzięczają swojej ciężkiej pracy oraz fanom bez, których nie byliby obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzyki tanecznej. Zespół Bayera na czele z Radosławem Kudelskim oraz Michałem Winieckim przez wiele lat tworzyli markę jakości, która pokochały miliony.

Totalny sztos! Nowość pt: „Dlaczego Ty” podbije listy przebojów! Ten kawałek będzie nuciła cała polska!

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość od zespołu Bayera pt: „Dlaczego Ty„. Kawałek, który również zapowiadaliśmy już od samej zapowiedzi był mocno wyczekiwany przez fanów zespołu. Dzisiaj nadszedł ten dzień kiedy możemy go zaprezentować naszym czytelnikom w pełnej okazałości z teledyskiem.

W klipie również będziemy mogli podziwiać super efekty oraz wielki ekran, na którego tle występują członkowie zespołu Bayera. Nowość standardowo w przypadku tego zespołu to super taneczny utwór, który jest bardzo przyjemny do słuchania oraz tańczenia. Z pewnością odnajdzie swoje miejsce we wszystkich klubach z muzyką dance.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację