Publiczność oszalała! TOPKY rozniosły klub podczas swojego koncertu!

TOPKY dały czadu! Ich koncert wszyscy klubowicze zapamiętają na bardzo długo!

TOPKY – Zespół, który powstał z inicjatywy Pauli Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej po ich odejściu z zespołu TOP GIRLS.
Dwie wokalistki, które kochają muzykę. Na swoich instagramach mają tysiące fanów, którzy uważnie śledzą ich przebieg kariery oraz prywatne życie. Na ich koncerty przychodzą wielkie tłumy fanów spragnionych dobrej zabawy.

Podczas ich koncertu nie zabrakło nowości, których jeszcze nikt nie słyszał! Ten koncert to było najlepsze wydarzenie w klubie Zilion!

Ich dotychczasowy przebój to utwór pt: „Szpile„, który został wydany 11-tego września i do dnia dzisiejszego zebrał niemal dwa i pół miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Jest to ogromny sukces artystek zwłaszcza, że zawdzięczają go jedynie sobie ponieważ same ciężko pracowały na ten wynik.

W miniony weekend TOPKY zagrały koncert w m.i.n klubie Zilion w miejscowości Wrzelowiec. Frekwencja publiczności dopisała. Zabawa była fantastyczna i wszyscy bawili się doskonale podczas ich koncertu.
Na łamach naszego portalu udostępniamy video materiał z w/w koncertu, gdzie TOPKY zaprezentowały swój ostatni przebój pt: „Szpile” oraz kilka nigdzie wcześniej nie publikowanych utworów w ich wykonaniu.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację