Radek Liszewski (Weekend) będzie miał swój film?!

Radek Liszewski, lider zespołu Weekend to jedna z ikon muzyki tanecznej a utwory to w pełni oszlifowane diamenty, które przynoszą miliony wyświetleń w serwisie YouTube.
Jego największym sukcesem jest utwór pt: „Ona tańczy dla mnie”, którego licznik wyświetleń przekroczył 128 milionów odsłon od 22-go czerwca 2012r.

Nic dziwnego, że Radkiem interesują się nie tylko polskie a zarówno światowe media gdyż w okresie wydania utworu przez kilka lat był w czołówce artystów pod względem popularności. J
ak twierdzą fani oraz niektórzy artyści disco polo, to właśnie dzięki niemu o jego piosence „Ona tańczy dla mnie” muzyka disco polo odrodziła się na nowo w mediach oraz w telewizji.

Ostatnimi dniami w sieci krąży od plotek na temat rzekomej produkcji filmu o biografii Radka Liszewskiego.
Fani dociekają oraz dopytują szukając prawdy. Nasz portal wychodzi na przeciw oczekiwaniom czytelników i dementuje wszelkie plotki na ten temat.

Radosław Liszewski otrzymał wiele lat temu po sukcesie w/w utworu propozycje stworzenia filmu biograficznego lecz nie skorzystał z niej.
Zdaniem wokalisty było na to za wcześnie a pomniki artystom powinno stawiać się po śmierci.
Radosław również zaznaczył, że na chwilę obecną nie odczuwa potrzeby stworzenia takiego filmu, lecz kiedyś może zmieni zdanie.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację