Robert Klatt z zespołu Classic opuścił Polskę! Co spowodowało taką decyzję?!

Przebój roku 2021

Wokalista zespołu Classic wyjechał z kraju! Wiemy co było powodem takiej decyzji.

Robert Klatt – człowiek interesu, dla którego nie ma rzeczy do niezrealizowania. Członek zespołu Classic, który od samego początku istnienia grupy jest jej nieodłącznym elementem. Bez Roberta ora Mariusza zespół Classic nie istnieje.
Robert Klatt to również właściciel firmy WorldMedia, która obecnie jest jednym z liderów w Polsce realizującym wiele koncertów i festiwali. Pożegnanie lata w Iłowie, Ogólnopolski festiwal muzyki tanecznej w Ostródzie, Łódź Disco Fest, Wakacyjna trasa dwójki oraz wiele innych. To wszystko odbywa się pod nadzorem Roberta.

Robert Klatt obecnie jest ponad 6 tysięcy kilometrów od Polski! Dlaczego wyjechał?

Po pracowitej końcówce roku jaką była realizacja koncertu sylwestrowego dla telewizji TVP, Robert Klatt wybrał się na zasłużony odpoczynek. Obecnie wokalista jest w miejscowości Zanzibar, gdzie relaksuje się nad Oceanem Indyjskim.
Naj ego Instagramie można obejrzeć pierwsze zdjęcia oraz video filmy z wakacyjnej przygody. Ten czas dl Roberta jest szczególnie potrzebny aby po urlopie wrócić z odświeżoną głową pełną pomysłów do zespołu Classic i jego działalności.

Wraz z całą redakcją życzymy Robertowi udanego wypoczynku bez zbędnych telefonów oraz wiadomości. ; )


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga