Skandal! Ta nowość została wydana! Grupa Sami Swoi triumfuje!

Zespół Sami Swoi od samego początku swojej kariery tworzy bardzo wysokiej jakości utwory, które kochają fani disco polo.

Ten zespół jest stworzony przede wszystkim z miłości do muzyki oraz ludzi przez trójkę utalentowanych muzyków, których połączyła wspólna pasja. Zespół Sami Swoi tworzony jest przez grupę trzech bardzo utalentowanych mężczyzn, a dokładnie przez Krzysztofa, Dawida oraz Leszka posiadających wspaniałe głosy, które rynek sceny muzyki disco polo zasiliły swoją obecnością dokładnie w 2015 roku.

Na swoim koncie mają autorskie utwory takie jak: „Tabakiera„, „Serce w poniewierce”, „Nie ma mocnych” czy też „Polskie dziewczyny”. „Maniana” oraz wiele innych. Specjalizują się również w uroczystościach weselnych.

Skandal! To nowy utwór zespołu, który wie czego chce i dąży po swój sukces ciężką pracą.

Dziś na łamach naszego portalu udostępniamy nowość zespołu Sami Swoi pt: „Skandal„, która jest propozycją taneczną na nadchodzący rok 2022. Słowa do w/w utworu napisał Mateusz Detmer z zespołu Detmi, który również jest dobrze znany naszym czytelnikom. Aranżacja powstała bezpośrednio z pod rąk grupy Sami Swoi, a muzykę skomponował Krzysztof Kamiński.

Utwór pt: „Skandal” mimo, że nie został zrealizowany wraz z teledyskiem, to z pewnością obroni się ścieżką audio, która bardzo szybko wkręca się w głowę oraz jest łatwa do zapamiętania.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację