Spełniło się jedno z największych marzeń wokalisty disco polo jakim jest DEJW!

Dotychczas budowa domu była jednym z największych marzeń, które Polacy najczęściej spełniają. Jednakże w przypadku wokalisty disco polo jakim jest Dejw okazało się…

Przy chłodniejszych jesiennych dniach nadszedł czas na nieco gorące informacje jakie przekazuje nam młody wokalista disco polo znany wszystkim jako Dejw.
Zespół Dejw swoją muzyczną przygodę rozpoczął w 2016 roku, kiedy to zadebiutował produkcją która rozpaliła wszystkich do czerwoności pt. „Petarda„.
Utwór po dziś dzień obdarzony jest wielką sympatią internautów oraz gości na największych klubowych parkietach.

Młody artysta nie tylko świetnie odnajduje się jako młoda ikona w branży disco polo, ale równie dobrze spełniać się będzie w całkowicie nowym dla niego wyzwaniu.
Scena muzyczna to w dużej mierze jedno z wielkich marzeń wokalisty disco polo, z czasem artysta postanowił przekazać odbiorcom kolejne jego marzenie!

W mediach społecznościowych artysta jakim jest Dejw przekazał fantastyczne marzenie, które jest pełne uroku. Pod relacją pojawiła się lawina komentarzy!

Nie tylko muzyka płynie w krwi tego młodego artysty, ale równie dobrze podejmuje się nowych dla niego wyzwań.
Na oficjalnym profilu wokalisty disco polo pojawił się rozczulający wpis.
Relacja, która została umieszczona z pewnością mile zaskoczyła wszystkich.
Internauci nie kryli żadnego zaskoczenia, co można zauważyć po samych komentarzach, które z pewnością sprawiły iż Dejw spoglądając na reakcję był z siebie bardzo dumny!


Największym marzeniem artysty było zostanie ojcem.
Tak też się stało, jego ukochana obdarowała artystę prześlicznym synkiem który dał się wszystkim poznać.
Dejw na swoim medialnym profilu jakim jest Instagram umieścił zdjęcie synka Franciszka, który przejął stery.
Wszystko wskazuje na to iż mały wielki człowiek z pewnością z czasem zostanie zarażony muzyką jak jego tato. Wymowny wpis od artysty mówi sam za siebie!

W imieniu portalu Disco-Polo.eu w stronę świeżo upieczonego taty oraz jego ukochanej przesyłamy ogrom zdrowia dla maluszka oraz dużo przespanych nocy.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację