Stało się! Czy spełni się jedno z największych marzeń wokalistki zespołu Szpilki.

Zespół Szpilki gdzie w skład grupy wchodzi tylko i wyłącznie kobiecie piękno z każdym dniem pnie się ku górze. Fani z wielką niecierpliwością nie mogą doczekać się nowych produkcji.

Pełne kobiecego piękna dziewczyny mowa tutaj dokładnie o Marlenie, Milenie oraz Klaudii w których drzemie wielki potencjał muzyczny oraz stylistyczny z każdą nowością dodają wielkiej oliwy do ognia.
Dotychczas sympatię fanów muzyki disco polo zdobyły utworem pt. „Zaczaruję” oraz „Zaczniemy od buzi”.

Pomimo najróżniejszego odbierania słuchaczy produkcji „Zaczniemy od buzi” to wszystko wskazało na to iż okazał się to jednym z najczęściej słuchanych produkcji disco polo.
Wokalistki disco polo w żadnym stopniu nie zamierzają stać w miejscu, z każdą to pomysłowością powstaje utwór, który w szybkim tempie rozgrzewa największe serwisy muzyczne.

Takiego rozwoju wydarzeń nikt by się w szybkim czasie nie spodziewał. artystki disco polo ponownie wychodzą na prowadzenie z nowością!

Jedną z najbardziej uwielbianych momentów słuchaczy muzyki disco polo są najgorętsze premiery.
Świeżość nadana utworom w szybkim tempie zyskuje na niekonwencjonalnych wszystkich w mgnieniu oka.
Zespół Szpilki postanowił rozgrzać ponownie wszystkich swoim wielkim muzycznym talentem, oraz premierową produkcją pt. „Chciałabym więcej”.
Utwór opowiadający o wielkiej miłości, która okazała się złudzeniem.
Zawrót miłosny jest jednym z bardzo gubiących etapów w życiu.

Wokalistki disco polo w najnowszym utworze zdradziły wszystko czego pragną.
Premierowy hit pt. „Chciałabym więcej” z pewnością ma wielką szansę na pozostaniem tegorocznym hitem. Utwór w ciagu kilkunastu godzin zyskał aż ponad 59 337 wyświetleń.
Mimo to wszystko to dopiero początek głębokiego wyznania jakie zostało uwiecznione w gorącej nowości.

Dla wszystkich czytelników przedstawiamy najgorętszą nowość od zespołu Szpilki pt. „Chciałabym więcej” do której został zrealizowany również klip godny uwagi!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację