Znany wokalista zalany pytaniami! Cała prawda o zespole Boys ujrzała światło dzienne!

Grupa Boys to niewątpliwie jeden z legendarnych zespołów, którego początki sięgają lat .90. Utwory formacji po dziś dzień cieszą się ogromnym zainteresowaniem i są nierozłącznym elementem wielu imprez.

W ostatnim czasie o zespole, m.in za sprawą występu w programie „Szansa na sukces” zrobiło się naprawdę głośno, a w stronę lidera grupy, Marcina Millera, zostały pokierowane obraźliwe komentarze i słowa.

W niedzielę, 9 maja, na antenie TVP Rozrywka ponownie mogliśmy zobaczyć popularnego muzyka, w programie pt. „Gwiazdozbiór TVP Rozrywka„, w którym artysta opowiedział między innymi o początkach zespołu Boys, barwnych latach dziewięćdziesiątych czy ewolucji muzyki disco polo, niegdyś znanej muzyką chodnikową.

Materiał jest pełen ciekawostek z życia artysty. Wokalista w obszernym wywiadzie zdradza między innymi jak doszło do założenia formacji Boys. Ponadto, mężczyzna wspomina jak został obdarowany prezentem, który po dziś dzień wywołuje w nim miłe wspomnienia, a także jaki rok był rokiem przełomowym dla zespołu.

Wydany w 1997 roku utwór „Szalona” to niewątpliwie wielki przebój. Nie wszyscy jednak znają historię z nim związaną. Z zamieszczonego materiału dowiadujemy się jak ponadczasowy hit trafił w ręce zespołu. Tę oraz wiele innych ciekawostek znajdziecie w odcinku programu „Gwiazdozbiór TVP Rozrywka„, który w całości prezentujemy na naszym portalu. Życzymy miłego seansu!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację