Stworzyli utwór wart miliony. „Musisz się starać” nagrodzony diamentem! Defis, Miły Pan oraz Mateusz Chmielewski świętują sukces!

Przebój roku 2021

Ten utwór i jego teledysk otrzymał najcenniejszą nagrodę. Twórcy przeboju „Musisz się starać” świętują sukces.

Kiedy w sieci ukazała się zapowiedź utworu pt: „Musisz się starać” nikt nie przypuszczał, że będzie to aż tak wielki przebój. Następnie po premierze teledysku świat polskiej muzyki tanecznej usłyszał utwór w całości i zaczęła się prawdziwa mania na punkcie tego kawałka. Zespół Defis w połączeniu z Miłym Panem zrobili coś wprost fenomenalnego. Sukces tego utworu niebyły aż tak oczywisty gdyby nie jego aranżacja.

Aranżację do utworu „Musisz się starać” stworzył skromny, ale jednakże utalentowany producent Mateusz Chmielewski, któremu fani disco polo zawdzięczają taneczny rytm tego utworu. Dzięki niemu mogliśmy powrócić stylem do muzyki disco polo z lat 90-tych, kiedy ta muzyka brzmiała całkiem inaczej. Warto nadmienić również, że Mateusz Chmielewski realizował muzycznie drugi kawałek zespołu Defis i Miłego Pana, w którym również udział brał Bogdan Borowski czyli „Jeszcze raz”.

Miliony fanów znają ten utwór i świetnie bawią się przy nim na wielu imprezach. Taneczny rytm oraz klimat w tym utworze sprawił, że odbiorcy disco polo chcą więcej!

Obecnie utwór pt: „Musisz się starać” i jego teledysk w serwisie YouTube został odtworzony ponad 41 milionów razy!
Związek Producentów Audio Video (ZPAV) przyznał twórcom „Musisz się starać” status diamentowej płyty. Jest to najwyższa nagroda jaką można osiągnąć w ilości sprzedażowej. Defis oraz Miły Pan nie ukrywają swojego szczęścia. Jedną kopię nagrody otrzymał również w/w Mateusz Chmielewski, do którego specjalnie przyjechał Miły Pan aby podzielić się z nim wyróżnieniem oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie i celebrować wspólny sukces.

Musisz się starać
Fot. Materiał prasowy

Oczywiście wraz z całą redakcją portalu Disco-Polo.eu gratulujemy wszystkim sukcesu, którzy przyczynili się do stworzenia utworu „Musisz się starać”. Czekamy na kolejne muzyczne niespodzianki oraz nagrody.
Na łamach naszego portalu udostępniamy w/w utwór, który został pokochany przez miliony fanów muzyki tanecznej.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga