Swinger ujawnia kulisy świata disco polo! Co tak naprawdę dzieje się w hotelach?!

Przebój roku 2021

Jak jest na prawdę za kulisami wielkich scen muzyki disco polo? Swinger postanowił przerwać milczenie?!

Swinger na rynku disco zadebiutował w 2019 roku przebojem „Lody”, który po dziś dzień cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Artysta nie zwalnia tempa i co chwilę wydaje nowości muzyczne. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że artysta zaplanował wydać do końca bieżącego roku dwie premiery. Jedna z nich ukazała się tydzień temu, 10 grudnia, za pośrednictwem wytwórni Lemon Records.

Nowość, którą Swinger puścił w obieg nazywa się „Nie udawaj”. Jest to historia o pięknej kobiecie, w której wokalista się podkochuje. Dostaje ona zaproszenie do niego do domu. Artysta chce być uprzejmy, więc proponuje kawę.  Dziewczyna jednak odmawia, twierdząc, że to „głupota” i od razu bez zbędnego gadania przechodzi do sedna sprawy.

Nowość, która okaże się prawdziwym bestselerem muzycznym? Utwór pt: „Nie udawaj” robi ogromną robotę!

Jak udało nam się dowiedzieć klip do utworu „Nie udawaj” w całości powstał w Wiedniu. Teledysk, jak na treść utworu przystało, zawiera kilka pikantnych ujęć. Zarówno muzyka jak i wideo idealnie ze sobą się wiążę.
„Nie udawaj” to kolejny imprezowy kawałek, który z pewnością rozrusza niejeden pakiet. Można rzecz, że jest jeden wielki ogień. Od dnia premiery minęło już 7 dni a produkcja z dnia na dzień zyskuje coraz to więcej wyświetleń.

Gorąco zapraszamy i „Nie udawaj”, że się nie podoba bo sprawdzimy to 🙂 Kolejna imprezowa nowość od Swingera pojawi się już w sylwestra o godzinie 10:00.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga