Szok! Fanka zespołu D-Bomb zrobiła sobie tatuaż z nazwą zespołu!

Zespół D-BOMB może być dumny ze swoich fanów! Jedna z nich zrobiła sobie specjalny tatuaż!

D-Bomb znany większości fanów muzyki tanecznej to zespół, który na scenie muzycznej istnieje od 1997 roku. Do powstania zespołu przyczynili się bardzo muzykalni bracia Bartosz i Jarosław Padyasek, którzy wnieśli świeży powiew do polskiej muzyki tanecznej. Grupa D-Bomb jest obecnie jednym z najpopularniejszych zespołów gatunku disco polo.

Ich teledyski można oglądać w popularnych stacjach telewizyjnych z muzyką taneczną. W każdej dyskotece z muzyką dance w ciągu całej imprezy minimum raz można usłyszeć utwór zespołu D-Bomb. To wszystko świadczy o wielkiej popularności zespołu.

Zaimponowała wielu osobom ze środowiska muzycznego! Udowodniła jak wielką fanką jest i ile znaczy dla niej ulubiony zespół.

Tysiące fanów przychodzi na koncerty grupy D-Bomb spragnionych super zabawy przy muzyce swojego ulubionego zespołu, lecz to co zrobiła jedna z fanek zespołu budzi wielki podziw.
Jedna z wiernych fanek zespołu zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż z nazwą zespołu „D-BOMB”.
Co na ta wokalista zespołu Bartosz Padyasek? Jego komentarz był krótki, lecz znaczący.

– Szacun! Napisał wokalista zespołu D-BOMB. Wyjątkowe poświęcenie swojego ciała jakim wykazała się fanka budzi również podziw wśród innych fanów zespołu.

D-BOMB


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację