Ta kreacja to prawdziwy hit. Angelika Żmijewska (Top Girls) niczym księżniczka!

Uwielbiana wokalistka fanów muzyki disco polo nie przestaje zaskakiwać. Fani pełnej uroku gwiazdy disco polo nie mogą wyjść z podziwu.

Angelika Żmijewska prężnie działająca wspólnie ze swoimi muzycznymi siostrami z zespołu Top Girls po raz kolejny ocieka seksapilem.
TikTok wcześniej działający jako Musicaly.ly to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych aplikacji mobilnych ciesząca się ogromną popularnością.
Muzycznych polskich twórców obserwuje blisko ponad milion użytkowników, jednakże duży procent tiktokerów poznać można odwiedzając profil Angeliki Żmijewskiej.
Tam właśnie pojawiło się nagranie, w którym każdy ma możliwość ocenić oraz skomentować piękne kreację!

Pełna uroku osobistego Angelika Żmijewska (Top Girls) obecnie postanowiła przygotować się do sesji zdjęciowej!

W umieszczonym przez Angelike nagraniu możemy wszyscy być świadkami zerknięcia gołym okiem na najróżniejsze suknie, które podkreślają idealną figurę oraz piękno artystki.
Video w bardzo szybkim tempie zyskało na wielkiej ilości polubień oraz komentarzy od pozostałych tiktokerów, którzy nie mogą wyjść z podziwu jak pięknie lśni gwiazda disco polo.

„Jeju jak prawdziwa księżniczka”

„Na pewno będzie sztos”


„Wyglądasz jak milion dolarów, jesteś tak piękna że aż musiałem zatrzymać samochód na poboczu bo nie mogłem oderwać od Ciebie oczu”


Na tik tokowym profilu wokalistki zespołu Top Girls można znaleźć najróżniejsze nagrania oraz Challange tanecznych z jej udziałem.
Nie od dziś wiadomo iż gwiazda disco polo świetnie śpiewa, tańczy ale i również pozuje do zdjęć.
Efekt końcowy sesji zdjęciowej na którą Angelika nie może się doczekać już niebawem, z pewnością wszyscy zostaniemy wbici w ziemię widząc wielki wkład artystki.
Dla wszystkich naszych czytelników przedstawiamy przedsmak kobiecego piękna!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację