Ta nowość wzrusza do łez. Przepiękna ballada o trudnej, niespełnionej miłości.

Grupa Iskar stworzyła utwór wobec którego nie można przejść obojętnie. Pojawiają się zły, wzruszenie oraz wiele wspomnień z niespełnionych miłości.

Uwielbiamy muzykę romantyczną, w której możemy zatracić swoje myśli i przeżycia. Wielokrotnie wracamy do tych wolniejszych utworów w chwilach smutku lub wręcz odwrotnie szczęścia i uczucia zakochania.

W trudnych momentach naszego życia często zamykamy się w utworach niekoniecznie radosnych. Szukamy bardziej czegoś co zrozumie nasz problem, lub właśnie będzie opowiadać o naszej sytuacji.

Z pomocną dłonią wychodzi grupa Iskar, która nagrała wyjątkowy utwór w oparciu o przeżycia człowieka w nie do końca szczęśliwej miłości. Jak się okazuje w trakcie utworu, nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli aby było w naszych związkach. Czasem po prostu obie strony wypalają swoje uczucia z jakiegoś powodu i muszą się rozstać, jednak pozostaje nam na zawsze w głowie wspomnienie drugiej osoby i wiele wspólnych radosnych chwil, które warto pamiętać.

Ten utwór ma coś wyjątkowego w sobie. W sieci pojawiła się wyjątkowa ballada o miłości.

Grupa Iskar w swój najnowszy teledysk do utworu: „Retrospekcja” włożyła wiele pracy oraz serca aby napisać ten utwór i zrealizować teledysk. Nie łatwo pisze się teksty to smutnej i nieszczęśliwej miłości.

Płyta LEILO grupy Iskar, to w większości rytmiczna muzyka do tańca i zabawy oparta o klimaty Latino Dance. Dzisiaj jednak chcemy przedstawić Wam coś innego. Jest to piękna, nastrojowa ballada opowiadająca o przeżyciach chyba każdego z Was. O miłości ale tej trudnej, nieudanej i niespełnionej. – Pisze zespół Iskar.

Zatem zapraszamy do słuchania oraz oglądania teledysku. Mamy nadzieję, że tym wrażliwym i uczuciowym fanom muzyki tanecznej spodoba się ten utwór tak samo jak naszej redakcji.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację