Ta premiera pozostanie w pamięci na długo. Marcin Siegieńczuk w utworze, do którego scenariusz napisało samo życie!

Marcin Siegieńczuk, były wokalista nieistniejącego już zespołu Toples, który stworzył niezapomniane hity „Ciało do ciała” czy „Sąsiadka” w wyniku sporu sądowego w 2010 roku rozpoczął karierę solową. Od tego momentu wydał aż cztery albumy, na których znalazło się wiele zaskakujących produkcji; również w duecie z artystką disco polo – Magdą Niewińską.

Za pośrednictwem wytwórni Folk pojawił się krótki zwiastun nadchodzącej premiery od białostockiego artysty. 16-sekundowa zapowiedź robi ogromne wrażenie, o czym zaświadczą nie tylko pozytywne opinie, ale również klip, w którym możemy zobaczyć m.in piękny wodny krajobraz czy artystę otoczonego bijącymi z aut światłami, nadaje teledyskowi mrocznego, idealnie wpisującego się w słowa piosenki, klimatu.

Głowa do góry, weź się w garść teraz, bywało gorzej więc na pewno się pozbierasz.” – takie, z życia wzięte słowa, możemy usłyszeć w zamieszczonym fragmencie. Marcin Siegieńczuk doskonale wie jak trudne jest nasze życie, jednak stosuje metodę wiecznego, pozytywnego uśmiechu, pomimo problemów. Takie same porady przekazuje nam – swoim fanom – namawiając do tego, że nieważne co nam dolega, ból czasem minie.

Z pewnością scenariusz do utworu napisało samo życie. Nadchodzący utwór „Głowa do góry” można położyć na jednej szali z życiowymi produkcjami muzycznymi od zespołu Verba, EnigmaST oraz K.M.S czy wieloma filmowymi produkcjami od Daniela Rusina („Reżyser Życia„).

O tej premierze z pewnością zrobi się głośno. Sama zapowiedź została wyświetlona już ponad 6 tysięcy razy i nadal wywołuje te same, silne emocje. Wzruszający i chwytający za serce utwór, niesie za sobą piękny morał. Premierę utworu wraz z wideoklipem zaplanowano na czerwiec 2021.

Będzie nowy przebój? Mamy nadzieję, że tak a utwór na długo zostanie w pamięci. Zapoznajcie się z zapowiedzią.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację