Tajemnica Radka Liszewskiego z zespołu Weekend wyszła na jaw! Co ukrywał wokalista przed fanami?!

Radek Liszewski w roku 2012 utworem pt: „Ona tańczy dla mnie” odmienił losy muzyki disco polo.

Radek Liszewski, lider zespołu Weekend urodzony 18 maja 1976 w Sejnach.
Od dziewiątego roku życia uczył się gry na instrumentach perkusyjnych. W szkole średniej założył wraz z grupą kolegów zespół rockowy, występując kilkukrotnie w lokalnych klubach.
Pod koniec lat 90.-tych Radek zainteresował się gatunkiem disco polo. W 1997 założył zespół Weekend, w którym pisze teksty, komponuje, a także jest głównym wokalistą. Wiosną 2001 roku wraz z zespołem Weekend zadebiutował na antenie telewizji Polsat w programie „Disco Polo Live”.

Lider zespołu Weekend ukrywał ważną informację przed fanami! Niestety prawda szybko wyszła na jaw.

Twórca światowego przeboju, który odmienił losy muzyki disco polo pt: „Ona tańczy dla mnie”. Wielu fanów to właśnie jemu zawdzięcza odrodzenie muzyki disco polo w 2012 roku.
W kwietniu 2013 wokalista zespołu Weekend pojawił się gościnnie w odcinku serialu „Szpital”, w którym wcielił się w rolę przyjaciela mężczyzny, który przedawkował alkohol.
Radka również mogliśmy podziwiać w serialu „Lombard Życie Pod Zastaw„.

Na jago oficjalnym profilu Facebok pojawiła się video relacje w której ujawnia ważną informację, która miała być tajemnica. W najnowszym sezonie programu „Taniec z gwiazdami” na parkiecie wśród innych uczestników będziemy mogli podziwiać tańczącego Radka Liszewskiego!
Jest to informacja, którą potwierdza producent programu oraz sam Radek Liszewski.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację