Taneczna nowość z wyjątkową melodią. Premiera nowego teledysku zespołu Avangarde pt. „Tęskniłem”.

Przebój roku 2021

Ta grupa muzyczna dobrze wie jak zaciekawić swoich obiorców. Kolejna taneczna nowość w ich repertuarze podbija serca fanów.

Zespół Avangarde to grupa muzyczna, która z każdą swoją nowością pnie się coraz wyżej do wielkiego sukcesu.
Zespół powstał pod koniec 2014 roku, a następnie w styczniu 2015 roku miała miejsce premiera ich pierwszego klipu do piosenki pt. „Najlepiej jak się da”. Debiutancka nowość bardzo szybko zyskała na popularności, a zespół Avangarde zaczął koncertować na wielkich galach z muzyką taneczną. Kolejne utwory zespołu Avangarde, które stały się hitami to m.in: „Ostatni dotyk„, „Poznałem ją o północy”, „To będzie moja żona„, „Lepiej razem„, „Ona jest moja, nie Twoja” oraz wiele innych.

Nowość od zespołu Avangarde zrealizował super nowość, którą pokochało tysiące fanów.

Grupa Avangarde cały czas tworzy taneczne przeboje wraz ze świetnymi teledyskami. Kilka dni temu w sieci miała miejsce premiera ich nowego utworu wraz z teledyskiem pt. „Tęskniłem„.
Ten świetny klip stworzyła firma Playcam Media, która ma dość duże doświadczenie w tworzeniu teledysków do tanecznych utworów nurtu disco polo. Są w nim elementy muzyczne, które pasują do aranżacji stworzonej przez Bartosza Bocheńskiego.

Serdecznie już teraz polecamy w/w nowość.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga