Ten utwór to petarda! Swinger napisał utwór, który stanie się hymnem każdego weekendu! „Wariaciki” już w sieci!

Przebój roku 2021

Ten wokalista dobrze wie jak zrobić imprezowy numer! Swinger zrealizował taneczną nowość, która podbije wszystkie kluby!


Każdy z nas wie, co oznacza wywodzące się z języka angielskiego słowo „Weekend”. Na ten moment czekamy wszyscy z utęsknieniem, a gdy się on kończy w niedzielę o północy, okropnie żałujemy że znów zaczął się nowy tydzień, jednak po chwili uświadamiamy sobie że za pięć dni nastąpi nowy weekend i powtarzamy sobie słowa „Byle do weekendu”.

Takiego samego założenia jest Swinger, twórca takich przebojów jak: „Polka” czy „Lody„, które przyniosły wokaliście niebywały sukces. Wokalista bowiem za pośrednictwem wytwórni Lemon Records opublikował nowy, imprezowy kawałek, który dla wieku stanie się codziennym hymnem w odliczaniu dni do upragnionego weekendu.

Wariaciki„, bo taki tytuł nosi nowa produkcja od Swingera to wybuchowa, imprezowa a przede wszystkim taneczna eksplozja muzyczna z bardzo prostym tekstem oraz chwytliwym refrenem, który od pierwszej nutki wpada w ucho zostając w nim na długi czas.

Jest prawdziwy ogień! Ten numer fani disco polo będą śpiewać przez cały tydzień odliczając dni do weekendu.

Produkcja ta idealnie spisze się nie tylko podczas imprez, domówek czy wszelakich festiwali muzycznych ale również w środku tygodnia, bo niezależnie od tego który mamy dzień, odliczamy dni do końca tygodnia. Lub od imprezy do kolejnego weekendu podczas którego zapewne znowu będzie miało miejsce jakieś party.

Fabułę utworu napisało samo życie. To właśnie w weekend „Masz bawić się bawić!” stanowi główne założenie dnia, dlatego data wydania propozycji nie jest przypadkowa.

„Wariaciki” to nie tylko utwór z prostym tekstem oraz beatem pod nogę, ale również nowy hymn każdego imprezowicza, bo powiedzcie sami – kto z nas nie chciałby by weekend trwał wiecznie?

Na łamach naszego portalu prezentujemy Państwu wybuchową nowość!


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga