Ten zespół siedzi na żyle złota! Formacja Daj To Głośniej z receptą na sukces!

Po raz kolejny o twórcach utworu „Mama ostrzegała” jest głośno. Zaledwie tydzień temu zespół świętował sukces utworu „Andrzej, łajdaku„, którego – na obecną chwilę – liczba wyświetleń jest równa ponad 15 mln, to dzisiaj ponownie członkowie grupy DTG mogą otworzyć kolejnego szampana.

Najnowszy singiel zatytułowany „Wróciłeś nad ranem” w zaledwie ponad miesiąc od premiery zyskał ponad 2 mln wyświetleń, a sam utwór cieszy się wielkim zainteresowaniem. Dużą popularność klip wraz z utworem zyskał dzięki kulturyście Marcinowi Paleciakowi, którego fani ocenili występ ponad skalę.

Utwory zespołu Daj To Głośniej są jednym z najczęściej wybieranych. W przeciągu dwóch lat istnienia formacji na rynku muzycznym sycowska grupa z Emilią na czele zdobyła lodową górę, którą było ciężko pokonać. Z pewnością pochodząca z Dolnego Śląska ekipa zyskała miliony i pokazuje klasę z produkcji na produkcję.

Już 26 maja pojawi się debiutancka płyta „Folk Disco”, na której pojawią się znane dotychczas oraz niepublikowane nigdzie indziej utwory. Jak wynika z zamieszczonej przez zespół informacji, tego samego nastąpi premiera nowego singla. A już jutro, 29 kwietnia, ekipa wchodzi na plan nowego teledysku. Czekacie na efekty? My bardzo. Szykuje się kolejna produkcja na wysoką skalę!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację