To już dziś! W jednym z jesiennych odcinków słynnego programu telewizyjnego pojawi się gwiazda disco polo! O kim jest mowa?!

Nowe sezony najpopularniejszych programów telewizyjnych przynoszą mnóstwo niespodzianek dla fanów muzyki tanecznej.

Polski serial, który jest emitowany na antenie od blisko 13 lat nabiera jeszcze większego tempa. Paradokumentalny serial, gdzie losy osób przewracają się o dobre 180 stopni.
Serial gości w największej platformie telewizyjnej jaką jest telewizja TVN od 2012 roku, z każdym rokiem widzowie mogą poznać największe historie z życia i nie tylko.
Program „Ukryta Prawda” jest jednym z najchętniej oglądanych przez telewidzów serialem w dużej mierze zagadkowym, gdyż to właśnie w tych emisjach odcinków można poznać historie pisane przez los, a w każdym nowym odcinku można poznać opowieść która często kończy się dramatycznym finałem.

Gwiazda disco polo będzie odgrywała bardzo szczegółową rolę w jednym z odcinków serialu „Ukryta Prawda” – o kim mowa?

Wokalista disco polo, który na swoim koncie posiada pełne energii oraz wielkiego humoru produkcję disco polo. Nie ma osoby, która nie znałaby legendarnego hitu jakim jest utwór pt. Cztery osiemnastki czy też „Sponsor„. Tomasz Niecik prócz muzyki disco polo świetnie odnajduje się przed kamerami, oraz rewelacyjnie odgrywa swoje powierzone role.

„Tomasz „Niecik” Niecikowski. Po koncercie zamelduje się w hotelu, gdzie będzie miał wynajęty przez organizatorów pokój. Na recepcji powita go sympatyczna Nina. Tomasz z pokoju zadzwoni do żony, opowie jej jak było na koncercie, zapewniając, że tęskni. Następnego dnia obudzi się z silnym bólem głowy. Wracając do domu, będzie przekonany, że złe samopoczucie to wynik zmęczenia i przepracowania. Kilka dni później żona urządzi Tomaszowi scenę zazdrości. Chwilę wcześniej dostanie na mail zdjęcia, na których Niecik leży w hotelowym łóżku z roznegliżowaną kobietą…” – .itvn.pl

Wszystkich czytelników portalu jak poradzi sobie ze swoją rolą Tomasz Niecik zapraszamy przed telewizory o godz. 18:00 odpalając kanał TVN i wspólnie obejrzenia odcinku 1301 serialu „Ukryta Prawda”


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację