To prawdziwa magia! Tata wraz z córką razem we wspólnej piosence świątecznej!

Przebój roku 2021

Pełna rodzinnego ciepła i magii nowość pojawiła się w sieci! Bogusz Klapczarek wraz z żoną i córką śpiewa o świętach!

Już coraz bliżej. Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie wokaliści muzyki tanecznej zaczynają realizować swoje świąteczne nowości. Jak co roku prezentujemy ciekawe produkcje, które zdaniem naszej redakcji zasługują na kilka słów. W tym roku zaczynamy dość wcześnie, lecz mamy dla naszych czytelników prawdziwie magiczny utwór.

Sezon na świąteczne utwory został otwarty! Otworzył go doskonały artysta muzyki tanecznej!

Bogusz Klapczarek, którego mieliśmy przyjemność prezentować naszym czytelnikom już dużo wcześniej zrealizował świąteczną nowość. Bogusz na swoim koncie ma wielki przebój pt: „Kochaj mnie, kochaj„, którego liczba wyświetleń przekroczyła ponad 100 tysięcy. Wielki sukces początkującego wokalisty, który jest bardzo skromnym i ambitnym człowiekiem. Bogusza często możemy spotkać podczas Wirtualnych Domówek Lady Jessy, której jest przyjacielem.

Na oficjalnym kanale YouTube Bogusza pojawiła się nowość, która chwyta za serce. Jest to utwór świąteczny pt: „Święta czas„. Utwór ten jest bardzo magiczny i nastrojowy. W teledysku do świątecznej piosenki Bogusza możemy oglądać jego żoną Martynę oraz piękną córeczkę Milenkę, która świetnie odegrała swoją rolę w teledysku, kto wie może kiedyś zostanie gwiazdą wielkiego ekranu.

Gorąco zapraszamy do słuchania oraz oglądania!


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga