To trzeba zobaczyć! Wieka gwiazda muzyki disco polo zawita do Lady Jessy!

Znana gwiazda z sieci, która bawi tysiące ludzi zaprosiła w swoje progi wokalistę disco polo!

Znana ze swojego dobrego serca, muzykalności oraz wielkiej pasji Lady Jessy znów zrobi mega show w sieci.
Lady Jessy zna niemal każdy fan muzyki tanecznej i dobrej zabawy. W każdy wtorek i piątek w godzinach wieczornych odbywają się transmisje online tzw. „Wirtualne domówki”, które ogląda tysiące osób.
Lady Jessy podczas kilku godzin prezentuje wybuchową i taneczną mieszankę przeróżnych hitów.
Artystka, bo tak można ją śmiało nazwać nikogo nie wyróżni i nie traktuje z góry. W gronie jej fanów wszyscy są równi. Jej fani wzajemnie okazują sobie wiele szacunku oraz serca.

 

Lady Jessy i Fisher! Już w najbliższy piątek od godziny 20:00! Wirtualna Domówka z gwiazdą disco polo.

Podczas wielu sobotnich imprez oraz „Wirtualnych domówek” u boku Lady Jessy pojawiło się wiele gwiazd również z muzyki disco polo. W jej projekcie gościli m.i.n: zespół Soleo, Dox, Extazy, Nowator, Wpada w ucho oraz wiele, wiele innych gwiazd muzyki disco polo.

Już w najbliższy piątek 8-go października od godziny 20:00 rozpocznie się kolejna transmisja live na facebooku Lady Jessy. Gościem specjalnym będzie FIsher! Twórca hitów takich jak: „Kiedyś razem”, „Urodziłem się”, „Jesteś aniołem”, „Moje łzy„. Wokalista o charakterystycznym głosie, który od wielu, wielu już lat trzyma się dość mocno i wysoko na listach przebojów.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację