Trwają ostatnie szlify do gorącej premiery disco polo od zespołu Szpilki!

Artyści disco polo uwielbiają zaskakiwać swoich fanów przy czym gołym okiem można stwierdzić iż wszystko co obecnie robią dokonują tego dla swoich odbiorców.

Zespół Szpilki to coraz prężniej rozwijające się trio w branży muzyki tanecznej.
Na swoim koncie posiadają produkcje pełne energii, w których nie brakuje ogromnego muzycznego pazura.
Znane i lubiane pełne uroku osobistego dziewczyny z zespołu Szpilki mieliśmy okazję poznać po produkcjach m.in. „Zaczaruję” czy też „Zaczniemy od buzi„.
Grupa nie zamierza w żadnym stopniu zwalniać muzycznego tempa, co widać gołym okiem obserwując ich social media.

Zespół Szpilki nazywany jest przez fanów konkurencją dla grupy TopGirls. Jednak oba zespoły to żadna konkurencja.

W mediach społecznościowych można być świadkiem wielkich przygotowywań do oficjalnej premiery od zespołu Szpilki pt. „Chciałabym więcej”.
Nazwa najnowszej produkcji ma w sobie coś co będzie żywym dowodem poprzez ciepłe przywitanie najnowszego utworu, który oficjalną premierę będzie mieć 23.Września o godz. 16:00 w serwisie muzycznym YouTube na kanale Disco Polo Life.
To będzie z pewnością jeden z wielu przełomów w branży disco polo, który z pewnością okaże się wielkim hitem.

Dotychczasowe utwory, zyskują na milionowych sumach wyświetleń, co wróży jeszcze większy sukces dla zbliżającej się wielkimi krokami premiery!
Mila Grzywacz na swoim medialnym profilu jakim jest Instagram postanowiła zapytać swoich fanów czy czekają na premierową produkcję. Ich reakcja jest odpowiedzią na wszystko – wszyscy już nie mogą doczekać się nowości, która z pewnością wprowadzi wielki haos na rynku muzyki tanecznej.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację