Utwór, który opanował cały świat! Defis, MiłyPan oraz Bogdan Borowski przejął wszystkie muzyczne serwisy.

Już od początku pierwszych odsłoniętych kart muzycznych, które zostały przedstawione sympatykom muzyki tanecznej wiedzieli co będzie się święcić!

Ogromne trio wszystkim znanych wokalistów disco polo zrobiło wielką furorę swoją produkcją.
Nikt by nie pomyślał iż połączenie tak wybitnych głosów okaże się czymś wielkim.
Karol Zawrotniak znany wszystkim jako Defis, Piotr Kołaczyński (Miły Pan) oraz legendarny były wokalista zespołu Milano – Bogdan Borowski.
Sympatycy muzyki disco polo byli w ogromnym szoku jak w dniu premiery mieli okazję po raz pierwszy posłuchać utwór pt. „Jeszcze raz„.

Produkcja, w której został uwieczniony w klipie jest czymś niesamowitym.
Nikt nie przypuszczał iż ogromna premiera w szybkim czasie opanuje największe serwisy muzyczne i stanie się niemalże hitem każdego muzycznego miejsca.

Pomimo iż od dnia premiery nie minął nawet miesiąc to śmiało można stwierdzić iż nie ma osoby, która nie znałaby na pamięć nowości wielkiego trio disco polo.
W mediach społecznościowych pojawiały się czysto hejerskie kroki iż ich produkcja nie okaże się jednak największym hitem!
Nic tutaj wiele mówić nie trzeba, utwór który w tak szybkim tempie uzbierał miliony na koncie jest jednym z dowodów na to iż hejt, mała wiara w kogoś pracę okazała się wielkim błędem i porażką dla hejterów.

Wokaliści disco polo jakimi są Defis, MiłyPan oraz Bogdan Borowski już od samych początków pracy wiedzieli że to będzie strzał w dziesiątkę.

Połączenie tych trzech osobowości to cykająca bomba, sympatycy swoich ulubionych artystów po dziś dzień nie mogą wyjść z podziwu ile pracy musiało zostać włożone w produkcję która okazała się HITEM!
Nie minął miesiąc czasu, a gwiazdy disco polo z pewnością już postanowili opić swój pierwszy potrójny sukces przytulając pierwszy milion, pomimo iż do pięknego drugiego miliona wiele nie brakuje.

Utwór nie tylko przejął największy serwis muzyczny jakim jest YouTube, ale i również całą aplikację TikTok gdzie użytkownicy nagrywają najróżniejsze pomysłowe filmiki do utworu pt. „Jeszcze raz„.
Część z nich nawet postanowiła upodabniać się do wokalistów, co jest czymś niesamowitym.
Obfity pierwszy tydzień od dnia premiery i milionowa liczba odsłon to jest powód do wielkiej dumy oraz okrzyknięcia nowości wielkim HITEM 2021 roku.

Wielkie ukłony dla wokalistów disco polo!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację