Utwór wokalisty disco polo trafił do jednej z największych rozgłośni radiowych! Niesamowity hit coraz bardziej popularny!

Przebój roku 2021

Ten utwór grany już jest niemal wszędzie! Czelo promują stacje radiowe oraz telewizyjne.

Na łamach naszego portalu Disco-Polo.eu 26-tego listopada pisaliśmy o premierze utworu pt: „Po co mi to było” wokalisty o pseudonimie Czelo. Wraz z wokalistą Grzegorzem Justą wiedzieliśmy, że będzie to dość spory przebój, ale nikt nie przypuszczał, że ten kawałek wejdzie na tak wielkie obroty. Utwór pt: „Po co mi to było” trafił również do stacji telewizyjnych emitujących muzykę taneczną oraz do rozgłośni radiowych.

Od teraz „Po co mi to było” również w radiu Kaszebe! Wokalista disco polo nie ukrywa swojego zadowolenie, że jego utwór można słuchać również w stacjach radiowych.

Jedną z największych niespodzianek dla wokalisty Czelo jest to, że jego ciężka praca nie poszła na marne. Jego utwór promuje radio o dość dużym zasięgu słuchalności. Radio Kaszebe. Jest to dość duży skok popularności dla wokalisty. Wiemy również, że wokalistą interesują się również inne stacje radiowe. Fani muzyki disco polo również oceniają w/w utwór jako dość mocny hit końcówki roku 2021.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga