WAŻNE! Marcin Miller (Boys) z powodu choroby musiał odwołać koncerty i przenieść je na inny termin! (Video)

Choroba nie wybiera. Marcin Miller odwołał koncerty w wyniku choroby! Fani zmartwieni jego stanem zdrowia!

Idol tysięcy fanów muzyki disco polo i zespołu Boys czyli Marcin Miller, który zawsze liczy się ze zdaniem swoich fanów, którzy uwielbiają jego piosenki. Ogromny dystans ma również do samego siebie i doskonale wie, że zawsze znajdzie się osoba, która postanowi coś skrytykować lub też hejtować. Przez wiele lat swojej kariery przyzwyczaił się już do pewnych sytuacji, które w rzeczywistości po prostu olewa.

Wokalista disco polo miał w miniony weekend zagrać koncert w dwóch klubach. Niestety musiał je odwołać a dokładnie przenieść na inny termin z powodu choroby jaka go dopadła kilka dni temu. Marcin Miller zachował na anginę na kilka dni przed koncertami. Niestety nie udało mu się wykurować na czas, a w skład leków dołączył również antybiotyk.

Wokalistę zespołu Boys nie opuszczają wierni fani nawet w chorobie! Wszyscy życzą mu powrotu do zdrowia oraz na scenę!

Fani, którzy wybierali się na koncert zespołu Boys będą musieli jeszcze chwilę poczekać na swojego ulubionego artystę, aż stan jego zdrowia pozwoli mu wrócić do pracy na scenie. Marcin też jest człowiekiem nie maszyną i tak jak każdemu z nas zdarza mu się zachorować.

Wokalista mimo złego stanu zdrowia postanowił nagrać video materiał swoim fanom, którzy planowali wybrać się na koncert jego zespołu i zaprosić ich na inny termin.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację