Ważne! Wokalistka disco polo w szpitalu! Pilnie musiała trafić na blok operacyjny!

Przebój roku 2021

Wokalistka obecnie jest już po poważnej operacji! Znana i lubiana artystka powoli wraca do normalności.

Wokalistka disco polo, która jest prawdziwym wulkanem energii na scenie oraz w życiu prywatnym. Nigdy nie nudzi się w domowym zaciszu. Zawsze aktywna i z uśmiechem idąca przez życie Etna. Początek roku niestety nie był przychylny do planów Etny i jej zespołów. W planach mieli lot do Meksyku aby nagrywać teledysk do jej nowego utworu. Niestety obecnie musieli zmienić swoje plany.

Miał być Meksyk i nowy teledysk. Niestety planu musiały ulec zmianie! Wokalistka trafiła do szpitala.

Etna słynie w branży disco polo z efektowych kreacji, które prezentuje na sobie podczas swoich występów oraz z utworów takich jak: „Mamisynek”, „Drań”, „Rolnik”, „Przytulajka”, „Dziadek”, „Kokoszka”, „Milioner” i wielu innych. Ma swój styl, którego nie da się podrobić. Etna zawsze w swojej karierze na pierwszym miejscu stawia swoich fanów. Chętnie robi sobie zdjęcia ze swoimi fanami oraz udziela krótkich wywiadów po koncercie.

Rok 2022 dla wokalistki rozpoczął się mocno pechowo. Etna pilnie musiała przejść poważną operację po złamaniu nogi.
Obecnie artystka przebywa w szpitalu. Jest jeszcze osłabiona, lecz wraca powoli do normalności. Etna korzystając z tego, że jej stan jest już lepszy niż chwilę po operacji nagrała video film z pozdrowieniami dla fanów prosto ze szpitala.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga