Ważne! Zespół Fires wydał oświadczenie dotyczące zmian w zespole.

Przebój roku 2021

Życie, które co chwilę nas zaskakuje potrafi nam pokrzyżować wszelakie plany. 

Kilka dni temu pisaliśmy, że grupę Fires w tym roku zasili nowy członek. Niestety, życie pokomplikowało troszkę te plany, wskutek czego grupa nadal będzie duetem.

Z pewnością wielu fanów cierpliwie czekało na jakiekolwiek informacje dotyczące nowego członka zespołu Fires. Przybywamy Wam z prostowaniem.

-- Od 2022 roku nasz zespół miał działać jako trio damsko-męskie. Niestety, z przyczyn niezależnych od nas oraz nieznanych nam powodów grupa Fires dalej będzie funkcjonować jako duet. Trochę nas to zdekoncentrowało, ponieważ szykowaliśmy ognistego sztosa, ale, jak to mówią, nie ma tego złego, więc w dalszym ciągu prężnie pracujemy nad nowościami. Często dostajemy pytania, czemu od nas pojawia się tak mało propozycji. Odpowiedź jest prosta: nie poddajemy się i dalej tworzymy tytułowy Fires. Wolimy stworzyć jeden solidny utwór, który fani będą pamiętać latami niż coś co szybko pójdzie w zapomnienie. O nowości będzie słychać już niebawem. Ponownie zachęcamy do śledzenia naszych social-mediów, tam pojawiają się wszelkie informacje dotyczące zespołu Fires – powiedział nam w prywatnej rozmowie założyciel grupy Łukasz.

Jak się dowiedzieliśmy, szeregi zespołu miała zasilić wokalistka. Na obecną chwilę nie wiemy co było powodem zmiany decyzji, i nie chcemy za głęboko w to wnikać.

Możemy zdradzić natomiast, że grupa Fires ma już gotowy, imprezowy utwór, do którego teledysk będzie nagrywany już niebawem.

W oczekiwaniu na propozycję przypominamy Wam opowieść o kobiecie, która tańczy jak szalona. 


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga