Wehikuł czasu jakiego jeszcze nie było tylko z udziałem Marcina Millera lidera zespołu Boys.

Zespół Boys uwielbia dostarczać swoim fanom wielkie niespodzianki. Takowego rozwoju sytuacji nikt by się nie spodziewał.

Marcin Miller lider zespołu Boys wraz z całą ekipą muzyczą postanowił dostarczyć fanom największe przeboje o których z pewnością część z nich zapomniała.
Zespół Boys dotychczas dzielił się ze wszystkimi nowymi brzmieniami, które porywały wszystkich do tańca.
Jednakże nikt nie powiedział iż produkcje, które rozbrzmiewały od pięknych lat 90’tych poszły w zapomnienie.
Utwory m.in. „Gwiazdka”, „Jagódka” czy też „Usłysz wołanie – produkcje po dziś dzień obdarzone są wielką sympatią, a fani disco polo bardzo chętnie podróżują w czasie słuchając starego dobrego disco polo.

Zespół Boys przez te wszystkie muzyczne lata zapracował sobie na nie jeden muzyczny sukces, który zawsze okazuje się wskoczeniem na największe listy przebojów.
Wokalista prężnie rozwija nie tylko swoje kolejne przez siebie postawione cele muzyczne, ale również bacznie prowadzi swój kanał w serwisie muzycznym jakim jest YouTube przy czym można natrafić na największe wisienki jego autorstwa.

Uwielbiany artysta disco polo postanowił przedstawić wszystkim słuchaczom zapomniane utwory, które zostały zamieszczone w jednym mixie.

Marcin Miller swoją osobowością przyciąga na koncerty największe tłumy, podczas tras koncertowych wokalista śmiało mógłby koncertować bez mikrofonu ponieważ dobry czas koncertu produkcje zespołu Boys publika śpiewa wspólnie z artystą.
Wokalista disco polo wie doskonale jak zainteresować swoich sympatyków, lata ciężkiej muzycznej pracy doceniane są po dziś dzień przez nie tylko publikę bywającą na koncertach, ale również wirtualnych słuchaczy.

Z tej okazji Marcin Miller postanowił umieścić na swoim kanale YouTube składankę przebojów, które warto sobie przypomnieć i przenieść się w całkowicie inną czasoprzestrzeń.
Składanka na której zostały umieszczone utwory takie jak: „Tylko Ty”, „Męska rzecz”, „Dzień z życia” oraz wiele innych pozostałych utworów godnych przypomnienia.
Muzyczny wkład został odgrzany dla słuchaczy z „XXX” płyty wydanej oficjalnie przez zespół Boys w 2010 roku.

Fani nie kryli swojego zachwytu, co widać po umieszczonych komentarzach pod wspaniała składanką disco polo z utworami zespołu Boys!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację