Wielka miłość wokalistki disco polo nabrała ogromnych barw! Jesika jakiej nikt nie miał okazji poznać.

Jesienna aura z pewnością zostanie poczęstowana największymi słonecznymi promieniami z najnowszymi nowinami o wokalistce disco polo jaką jest Jesika!

Muzyczna nowość jakiej dotychczas nie było!
Nikt by się nie spodziewał takiego obrotu sytuacji.
Branża muzyczna pomimo trudnych poprzeczek jakie zostały postawione przez pandemię w żaden sposób nie zamierza zwalniać tempa.
Pojawienie się fantastycznej nowości w serwisie YouTube jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przez sympatyków muzyki disco polo wydarzeniem.

Najnowsza premierowa produkcja pt. „Budzi nas miłość” to kolejna perełka, która w bardzo szybkim czasie zyska na wielkim zainteresowaniu wszystkich miłośników ciepłych pełnych miłości brzmień.
Do gorącej premiery został zrealizowany również klip, w którym wszyscy możemy podziwiać najpiękniejsze widoki oraz wielką miłość.

Pojawienie się w serwisie muzycznym premiery od wokalistki disco polo to nie koniec niespodzianek!

Informacja pojawiająca się w mediach społecznościowych jest jedną z najbardziej szczęśliwych wieści jakie moglibyśmy mieć okazje poznać bezpośrednio od gwiazdy disco polo.
Jesika Piętak znana wszystkim jako Jesika w branży disco polo nie przestała w żadnym słowa znaczeniu odłożyć pewnych spraw na później.
Po kilku przeszkodach, które stanęły na drodze wyszło wielkie słońce.

Wokalistka zmieniła swój stan cywilny!
Dnia 05.10.2021r. – Poślubiła przystojnego Pawła, którego co poniektórzy mieli okazję poznać poprzez fotorelację od gwiazdy disco polo.
Nowożeńcy doczekali się swojego dnia, w którym z pewnością nie brakło miłości.
Każda minuta oraz sekunda była na wagę złota!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację