Wielka nowoczesność w posiadaniu wokalistki disco polo. Elwira Mejk w nowej odsłonie!

Elwira Mejk w dalszym ciągu wszystkich zachwyca swoją urodą oraz ciałem! Na swoim koncie posiada mnóstwo pełnych energii produkcji, które w bardzo szybkim czasie trafiają w serca słuchaczy.

Elwira Mejk to prawdziwa legenda na rynku muzyki disc polo, na scenie muzycznej jest od czwartego roku życia i śpiewa po dziś dzień.
Jej zamiłowanie do muzyki zaczęło się już w latach szkolnych kiedy to pojawiały się teatralne spektakle i nie tylko. Wokalistka disco polo to bardzo ambitna osoba w świecie muzyki tanecznej, na swoim koncie posiada mnóstwo osiągnieć m.in. ukończenie studiów licencjackich o profilu trenera kulturalno-oświatowego, posiada równie wielką specjalność w tańcu ludowym.

Elwirę nie tylko możemy podziwiać podczas tras koncertowych, ale również zasiadając w ciepłych kapciach przed telewizorem włączając kanał Polo TV i podziwiać artystkę jako prowadzącą.
Gwiazda disco polo wspaniale spełnia się kulinarnie, sportowo a co najważniejsze.
Na koncie wspólnie z całym składem zespołu Mejk posiada utwory, które obdarzone są wielką sympatią słuchaczy m.in. „Tańczę z nim do rana”, „Na Boso” czy też „Dotknij Mnie”

Wokalistka disco polo Elwira Mejk po dziś dzień spotrzegna jest przez fanów jako jedna z najseksowniejszych wokalistek w branży.

Artystka z każdnym dniem wygląda bardzo atrakcyjnie, zmiany jakie wprowadza są godne podziwu.

Dotychczas nikt nie miał okazji ujrzeć pieknej Elwiry w okularach korekcyjnych!
To jedna z kolejnych metamorfoz, która z pewnością sprawi iż wada wzorku jaka pojawiła się u wokalistki się w żadnym momencie nie pogorszy a ułatwi codzienne funkcjonowanie w ciężkich świetlnych momentach i nie tylko.

Wokalistka disco polo z pewnością jest świadoma swoich wdzięków i wiele zawdzięcza swoim fanom, którzy w osiągnieciach nie tylko muzycznych, ale i stylistycznych pomagają jej się zdecydować jeśli chodzi o garderobę.
W mediach społecznościowych pojawił się wpis, który z pewnością jest nową twarzą Elwiry wokalistki zespołu Mejk. Trzeba przyznać iż umieszczona relacja zapiera dech w piersiach, a relacja zgarnia ogromną ilość reakcji od odbiorców.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację