Wielki przebój zespołu DEFIS, Miłego Pana, Bogdana Borowskiego w zupełnie nowej odsłonie! „Jeszcze raz” na klubowo?!

Nowa wersja lepsza od oryginalnej? W sieci ukazał się świetny remix od popularnych producentów.

Kiedy pierwszy raz napisaliśmy naszym czytelnikom informacje o planowanym trio nikt nie spodziewał się reakcji fanów muzyki tanecznej. Nikt nie wiedział jak takie połączenie odbiorą wielbiciele zespołu Defis, Miłego Pana oraz Bogdana Borowskiego. Nasze przeczucia jednak okazały się słuszne. Od razy wraz całą redakcją portalu Disco-Polo.eu widzieliśmy, że to będzie mega projekt.

Defis, Miły Pan oraz Bogdan Borowski i uch przebój pt: „Jeszcze raz” w zupełnie nowej muzycznej odsłonie!

Ich wspólna produkcja pt: „Jeszcze raz”, której premiera miała miejsce 22-go października okazała się wielkim strzałem w dziesiątkę. Obecnie po miesiącu od premiery teledysku licznik wyświetleń przekroczył 8 milionów i ciągle rośnie.
Wspólny utwór zespołu Defis, Miłego Pana oraz Bogdana Borowskiego opanował również popularną aplikację TIK-TOK, w której co drugi film był nagrywany przy użyciu zwrotki z w/w utworu. Za znaczną częścią sukcesu tego trio z całą pewnością stoi Bogdan Borowski, którego pamiętamy jako założyciela legendarnej grupy Milano.

W minioną środę w sieci ukazała się nowa odsłona wielkiego hitu pt: „Jeszcze raz” od popularnych producentów Tr!Fle, LOOP oraz Black Due, których produkcje również cieszą się znaczymy zainteresowaniem słuchaczy muzyki disco polo.
Nowa wersja, nieco klubowa dość mocno spodobała się fanom utworu muzycznego trio, które od wielu lat rozpieszcza branżę disco polo swoimi remixami.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację