Wielkie kolędowanie z gwiazdami muzyki disco polo już w najbliższą niedzielę! Transmisja – Artyści – Info.

Przebój roku 2021

To będzie niesamowity i magiczny koncert! Wokaliści disco polo zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Muzycy disco polo to nie tylko wokaliści, którzy wykonują muzykę taneczną. To również osoby, które maja prywatne życie i rodziny. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Już za kilka dni wszyscy zasiądziemy przy wigilijnym stole wraz z bliskimi, aby razem celebrować wigilijny wieczór.

Pod koniec listopada 2021r w kościele pw. Opieki św. Józefa w Błędowie odbył się koncert kolęd z udziałem gwiazd muzyki disco polo. Twórcą tego wydarzenia był Hubert Dzikołowski, znany jako Dziku i jego agencja artystyczna Dziku Art. Koncert odbył się również we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Grójcu. Cały koncert poprowadził Arek Braxton, znany wokalista, prezenter telewizyjny.

Już w najbliższą niedzielę wielki koncert gwiazd muzyki tanecznej! Zaśpiewają w kościele w Będowie.

W koncercie brali udział artyści tacy jak: Barbara Pędrak z zespołu LiLi, Przemysław Budka z zespołu Eratox, Hubert Dzikołowski, Arek Braxton, Julia siostra Huberta Dzikołowskiego, znana w branży disco polo jako Blondi oraz inni. Całość została pięknie oprawiona w doskonała muzykę przy wsparciu orkiestry kameralnej „Dziku Orkiestra”, której przewodniczy sam Hubert Dzikołowski. Oprawa świetlna ubarwiła cały koncert i nadała mu niepowtarzalny efekt.

Relacja z koncertu odbędzie się już 19-tego grudnia o godzinie 17:00 na kanale YouTube zespołu Dziku.
Wydarzenie pod patronatem portalu Disco-Polo.eu.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga