Wielkie niebezpieczeństwo! DJ stracił przytomność przez napad…

Branża disco polo dostarcza słuchaczom coraz więcej adrenaliny przy której wszyscy siedzą często jak na szpilkach na dalszy rozwój sytuacji.

Zespół Sami Swoi postanowili przekazać cały dreszczyk grozy w najnowszej produkcji, która z pewnością zainteresowała wszystkich.
Napad w branży disco polo robi się coraz bardziej popularny, jednakże nikt się tak prędko nie poddaje.

Grupa na ogół ma na celu nie tylko wprowadzać swoich fanów w pełną adrenaliny zabawę, ale i co najważniejsze przekazać im jak najwięcej melodii które będą nucić aż po świt.
Znani i lubiani za produkcję muzyczne takie jak: „We dwoje”, „Tabakiera” czy też „Porywam Cię”.

Formacja w żaden sposób nie zamierza zwolnić tempa przy czym postanowiła zrealizować dla wszystkich nowość wraz z teledyskiem.

Produkcja utworu pt. „Napad” z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę i zagości w wielu muzycznych klubach. Szybko wpadający i łatwy do zapamiętania tekst m.in. „DJ stracił przytomność i prosi tylko o wodę…” oraz wiele wersów, które z pewnością zanuci każdy fan muzyki disco polo.

W klipie można podziwiać największą klubową imprezę, przy czym nie brakło również kuszących kobiecych wdzięków.
Kokietowanie w tańcu to moment, który uwielbia każdy mężczyzna znający dobrą zabawę taneczną i nie tylko. Jednakże wszystko zależne jest tylko i wyłącznie od sytuacji w jakiej się znajdujemy.


Czy nowość od zespołu Sami Swoi ma szansę na pozostanie hitem lata 2021?
Koniecznie trzeba się przekonać.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację