Wielkie przestępstwo w branży disco polo! Kolejny artysta padł jego ofiarą i prosi o pomoc!

Kordian Cieślik jest artystą znanym z m.in takich produkcji jak: „Przegwizdane„, „Dziewczyna z gór” czy „Ja nie jestem milionerem„. W swoich teledyskach prezentuje góralski styl, którego z pewnością w disco polo nie ma za dużo. Choć jego utwory cieszą się zainteresowaniem wśród fanów, to artysta nie może czuć się szczęśliwy, a przede wszystkim bezpieczny.

Na początku maja wokalista za pośrednictwem socialmediów przekazał szokujące informacje. Okazuje się, że gwiazdor padł ofiarą przestępstwa internetowego. Oszust podszywający się pod Kordiana rozsyła do fanów artysty oraz bliskich znajomych wiadomości, w których prosi o przelewy pieniężne. Jest to oczywiście zwyczajny przekręt, a osoba podszywająca się pod Cieślika chce wyłudzić pieniądze.

Wokalista zgłosił sprawę do odpowiednich służb. Powszechnie wiadomo, że Internet ma wielką moc, i dzięki niemu można powstrzymać tę karuzelę, dlatego też artysta apeluje o zgłaszanie fałszywego konta.

Kordian nie jest pierwszym twórcą disco polo, który padł ofiarą oszustwa. Ofiarami takich przestępstw byli między innymi: Angelika z zespołu Top Girls, Ewelina Garzeł znana jako Folk Lady, Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) a także zespoły Long & Junior, Basta oraz Drossel.

Takie sprawy nie powinny mieć miejsca, jednak nie jesteśmy tego w stanie tego uniknąć, lecz możemy (a nawet powinniśmy) reagować zgłaszając zdarzenie na policję.

Mamy nadzieję, że Kordianowi dopisze szczęście i wszystko skończy się szczęśliwie, a oszust podszywający się pod artystę zostanie surowo ukarany.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację