Wielkie wydarzenie! Popularne zespoły na jednej scenie! Ta majówka będzie niezapomniana!

Od ponad roku zmagamy się z pandemią koronawirusa, która niestety nie pozwala na zorganizowanie koncertów, podczas których fani mają możliwość spotkania się z ulubionymi twórcami. Niektóre organizacje czy dystrybucje organizowały koncerty on-line za pośrednictwem Facebooka.

Już w najbliższy weekend rozpocznie się majówka. Jak powszechnie wiadomo, impreza ta nie może odbyć się bez dobrej muzyki. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu branżom, jednak twórcy muzyki znaleźli na ten dzień alternatywę.

Na Facebooku pojawiła się informacja o nadchodzącym koncercie on-line. Już w najbliższy piątek, 30 kwietnia, o godzinie 20:00 odbędzie się wielki koncert, którego przychody zostaną przekazane na Dom Dziecka w Białymstoku. Podczas pierwszej edycji koncertu „Wrzuć Piątaka Dla Dzieciaka” wystąpią takie zespoły jak: Extazy, News, Jorrgus czy BajorekD. Więcej informacji znajduje się w wydarzeniu na Facebooku oraz na zamieszczonym plakacie. Organizatorami akcji są klub SkyClub.

Transmisja live będzie dostępna na kanale klubu SkyClub, fanpage’u artystów oraz na kanale zespołu Extazy w serwisie YouTube. Ta majówka z pewnością będzie niezapomnianym wydarzeniem! Czekacie?


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację