Wielkie zaskoczenie! MiłyPan zorganizował dyskotekę dla fanów!

Piotrek Kołaczyński, znany w branży muzycznej jako MiłyPan ma zaledwie 25 lat i miliony fanów, którzy chętnie uczęszczają na jego koncerty, oraz wyczekują nowości. 30 kwietnia w sklepach sieci Empik pojawiła się debiutancka płyta młodego artysty pt. „Discopolot„, na której znajdują się znane hity oraz nowe przeboje.

W sobotę, 1 maja, artysta opublikował pochodzący z płyty, niepublikowany dotychczas utwór „Takie życie„, który w taneczny i muzyczny jednocześnie sposób wokalista udziela życiowych rad.

Produkcja bardzo dobrze przyjęła się wśród publiki, a w komentarzach nie brakowało pozytywnych opinii. Fani muzyka z pewnością wyczekiwali, kiedy światło dzienne ujrzą pozostałe utwory niepublikowane dotychczas nigdzie indziej. Okazuje się bowiem, że wytwórnia Lemon Records, do której MiłyPan należy przychyliła się ku prośbom słuchaczy i opublikowała następujące utwory pochodzące z debiutanckiej płyty. Są to propozycje: „Tak i nie„, „Drama„, „Wow” oraz „Nie stój w miejscu„.

Te cztery, jakże imprezowe numery przypadły do gustu fanom młodego artysty. Zaledwie w przeciągu dni od opublikowania wszystkie te propozycje zyskały tysiące wyświetleń. Niektórzy słuchacze spostrzegli, że w utworze „Wow” można spotkać nawiązania do znanej produkcji formacji Big Cyc – utworu „Makumba”, cały utwór jest zabawny. Produkcja „Drama” również spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, i tutaj również fani dostrzegli nawiązania do innej produkcji, a mianowicie utworu „Tymek – Język ciała„.

Podsumowując: Opublikowane tydzień po premierze utwory z pewnością skuszą fanów, by nabyć płytę MiłegoPana. Każdy z utworów nada się na imprezę i będzie ciekawym połączeniem pośród innych parkietowych propozycji. Dyskotekę można zacząć utworem „Nie stój w miejscu„, aby zachęcić do jej rozpoczęcia, a gdy w oko wpadnie fajna dziewczyna, zadedykować „Wow„, potem – jeśli padnie propozycja drinka „Tak i nie„, a na końcu kiedy podpadniemy komuś wywoła się „Drama„.

Obecnie, najczęściej odtwarzanym utworem jest właśnie propozycja „Tak i nie”. Fani nie mogą doczekać się klipu do tego utworu. Czy MiłyPan zrobi teledysk? Tego dowiemy się wkrótce. Tymczasem zachęcamy do odbioru czterech najnowszych hitów od Piotrka.

Pod każdą z propozycji można znaleźć takie komentarze jak: „Nuta sztos.„, „Kozak” czy „Extra„.

Utwory są nagrane z wielkim polotem. Discopolotem. MiłyPan pokazał klasę i tymi produkcjami udowadnia, że jest artystą w którym drzemie jeszcze nie obudzona bestia! Piotrek wciąż pracuje nad nowymi utworami, które zaskoczą niejednego fana!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację