Wokaliści znanych zespołów w jednym studio! Ten duet trafi na szczyty list przebojów?!

Playboys, na czele z Kubą Urbańskim swoją muzyką zaraża fanów od roku 2013. Zespół w przeciągu ośmiu lat działalności zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno w Polsce jak i za granicą. W 2016 roku grupa Playboys za sprawą Związku Artystów Audio Wizualnych (ZPAV) otrzymała najcenniejsze wyróżnienia dla każdego muzyka i zespołu w postaci Platynowych i Złotych.

Zespół Power Play choć rozpoczął działalność w 2001 roku to dopiero dziewięć lat później zaczął tworzyć muzykę disco. Do największych przebojów należą m.in: „Zawsze coś (Oj tam oj tam)„, „NajPiękne„, „Skok w bok” czy „Co ma być to będzie„. Power Play zdobył już w swojej karierze ważne nagrody i wyróżnienia. m.in., grupa otrzymała nagrodę w kategorii Teledysk Roku 2012, którą przyznała stacja telewizyjna TV Disco. Oprócz tego band został nominowany w dwóch innych kategoriach jako Przebój Roku oraz Wykonawca Roku.

Liderzy znanych zespołów w jednym studio! To oznacza duet?

Na fanapage formacji Power Play pojawiło się zdjęcie, na którym widnieje Kuba Urbański a także Sylwester Gazda. Fotografia dostała również ciekawy opis: „Co prawda na razie w studiu, ale liczmy, że szybko zobaczymy się na scenie!

Prywatne spotkanie czy może jednak wspólna produkcja? Na ten moment nie wiadomo. Z pewnością sekret powyższej fotografii już wkrótce zostanie zdemaskowany. Wielu słuchaczy chciałoby usłyszeć wspólny utwór. Kto wie, może wkrótce się tak stanie. Tymczasem pozostaje nam czekać na więcej szczegółów.

A Wy, drodzy czytelnicy, jak myślicie? Będzie duet, który podbije listy przebojów?!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację