Wokalista Dawid Narożny pilnie szuka przebojowej dziewczyny!

To może być okazja jedna na milion! Drzwi do wielkiej kariery u boku Dawida Narożnego!

Dawid Narożny, wokalista disco polo oraz założyciel zespołu Piękni i Młodzi, który obecnie prowadzi solową karierę promując własne imię i nazwisko jako markę dobrej jakości.
Na jego koncie istnieje już wiele hitów, które pokochała cała polska. Każda jego produkcja różni się ogromnie od siebie pod względem linii melodycznej, aranżacji oraz tekstów i teledysków.

Stwórz niesamowity klimat wraz z Dawidem Narożnym! Taka okazja może więcej się nie trafić! Dawid Narożny szuka dziewczyny!

Na oficjalnym instagramie oraz fanpagu Dawid Narożny opublikował ogłoszenie.
Wokalista szuka przebojowej dziewczyny do swojego najnowszego teledysku, do którego zdjęcia zaplanowano w najbliższy wtorek 21.09.2021 w stolicy polski – Warszawie.
Dziewczyna, której szuka Dawid musi przede wszystkim wykazywać się ogromną przebojowością. To wielka szansa na ogromną karierę, ponieważ teledyski które tworzy Dawid Narożny są na najwyższym poziomie a liczniki ich wyświetleń przekraczają wiele milionów odtworzeń.

Wystarczy zgłosić swoją kandydaturę najlepiej ze zdjęciem do samego Dawida Narożnego poprzez wiadomość prywatną na jego fanpagu lub napisać w komentarzy pod jego ogłoszeniem.
Warto zapamiętać! To może być dla wielu dziewczyn życiowa okazja!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację