Wokalista disco polo jurorem „Mam talent”. Jak poradzi sobie w nowej roli?!

Swinger na początku listopada 2019 r. wydając utwór „Lody” stał się kolejnym artystą, który pnie się po szczeblach kariery ku górze z prędkością światła. Debiutancka produkcja w zaledwie dwa dni od premiery zyskała ponad 20 tysięcy wyświetleń, dzisiaj po półtora roku od czasu wydania na świat „Lodów”, liczba wyświetleń sięga grubo ponad 28 mln.

Artysta nie zwalnia tempa i cały czas pracuje nad nowymi utworami. Jak udało nam się dowiedzieć, Swinger przygotowuje aż trzy nowe produkcje, które z pewnością spotkają się z pozytywnym odbiorem. Wśród nadchodzących propozycji znajduje się m.in utwór nagrany z Natalyą – prywatnie, pochodzącą z Rosji przyjaciółką wokalisty. Natalya jest znanym fotografem w Wiedniu.

W sobotę, 8 maja, Swinger wraz ze swoją ekipą zjawił się w Porębie pod Katowicami w celu realizacji klipu do najnowszej produkcji pt. „Dawaj mała„. Zdjęcia do teledysku zostały nagrane w Miejskim Ośrodku Kultury, zaś za jego organizację odpowiada Patryk Jaśkowski z telewizji Jurajska TV, natomiast realizacją – Collabo Pictures.

Jak się dowiedzieliśmy klip do utworu „Dawaj mała” nawiązuje do popularnego telewizyjnego show, w którym młodzi ludzie prezentują swoje talenty. W teledysku zobaczymy również nawiązania do jury, ale jakie? Tego nie zdradzimy. Możemy natomiast uchylić rąbka innej tajemnicy: po raz pierwszy w klipie zobaczymy kuzynkę Swingera, która – jak mówi sam wokalista – po wielu negocjacjach dała się przekonać do udziału. Kuzynka artysty będzie po stronie jury.

Oto kilka zdjęć prosto z planu.

Cały klip został zrealizowany z rozmachem, mamy kobiety tańczące twerka, chłopaka pokazującego triki karciane a także znana sztuczka magiczna z kartonami. Co się wydarzy? Odpowiedzi na te pytanie znajdą się w klipie.

Jak już wspomnieliśmy, Swinger przygotowuje nowe produkcje, wśród których znajduje się nowość z przyjaciółką z Rosji. Na dniach ruszają prace nad trzema klipami, które tym razem będą kręcone w Wiedniu. Utwory będą niezwykle taneczne i imprezowe. Jeden z utworów mówi o tym, by nie przejmować się hejtami, kolejny natomiast jest produkcją dyskotekową o tematyce dyskotekowej, a trzeci – jego fabuła trzymana jest w tajemnicy.

Już w najbliższy piątek, 14 maja o godzinie 16:00, na kanale wytwórni Lemon Records odbędzie się premiera utworu „All Inclusive„, czyli imprezowy numer, który jest hołdem po lekkim zniesieniu obostrzeń i otwarciu wszelakich lokali.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację