Wokalista disco polo Kris Talisman przeszedł skomplikowany przeszczep. Mamy zdjęcia z zabiegu!

Kris Talisman, znany wokalistka i muzyk poddał się zabiegowi, który zmienił całkowicie wszystko!

Zespół założyli w 1992 roku bracia: Krzysiek i Grzesiek Tomaszewicz. Wystąpili w II Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo i Dance w Koszalinie jak wielu innych miejscach dla debiutantów. Zespół miał również epizody z muzyką rockową. 

Lider zespołu Kris Talisman zaczął występować też jako solista i przez lata tworzył samodzielnie przebój za przebojem. Dziś jest bardzo rozpoznawalny i chętnie zapraszany na koncerty w całej Polsce.
Widziany był przy znanych projektach programów telewizyjnych, festiwalach i wielkich galach Disco (w tym Disco Festiwal w Kobylnicy z całym zespołem Talisman).
W repertuarze Kris’a znajdziecie własne piosenki autorskie i ciekawie covery wielu znanych przebojów.

Ten przeszczep otworzył ścieżkę do wielu zmian w życiu artysty. Teraz pozostaje tylko czekać na efekty.

Krzysztof Tomaszewicz niedawno wyskoczył na męski wypad do Turcji a dokładniej do Stambułu, ponieważ jego syn Filip uczy się języka Tureckiego oraz jest mocno zafascynowany tym miastem i całą Turcją.

Syn wokalisty bardzo chciał być na 73 rocznicy śmierci byłego prezydenta Turcji Mustafa Kemal Ataturka. Dwaj mężczyźni wraz ze swoją przygodą w 7 dni pokonali ponad 100 kilometrów, lecz to co wydarzyło się na koniec zafascynowało fanów muzyki disco polo.

Podczas wycieczki, a właściwie na jej koniec wokalista spontanicznie zdecydował się poddać zabiegowi przeszczepu włosów w klinice Medicana, gdzie pracuje również Polka o imieniu Julia. Jej zadaniem jest pomoc przy każdym etapie zabiegu. Artysta dzięki temu mógł poczuć się nieco swobodniej mając kogoś swojej narodowości wśród personelu kliniki.

Kolejną niespodzianką na Kris Talismana było przypadkowe spotkanie z Jurkiem – Jorrrgusem, który w tym samym terminie zwiedzał Turcję. Dwaj wokaliści całkiem przypadkowo spotkali się w samym centrum Stambułu.

Na łamach naszego portalu prezentujemy zdjęcia prosto z zabiegu, który przeszedł Kris Talisman w Turcji.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację