Wokalista disco polo na szczycie! Rozbija bank i zgarnia setki tysięcy!

W branży muzyki tanecznej nie tylko znani wykonawcy odnoszą duże sukcesy.
W repertuarze muzyki disco polo wiąż modne są nowe twarze, które są godne uwagi podobnie jak i przy większych gwiazdach.

Jednym z takich wokalistów jest Rikardo a prywatnie Ryszard Wojtkowski pochodzący z Białegostoku, który bardzo szybko przygarnął sobie rzeszę fanów.
Młody i przystojny wokalista 20-tego sierpnia wydał utwór pt:”Dziękuję Ci„, który wcześniej premierę miał podczas koncertu „Wakacyjna trasa dwójki” w Rzeszowie rok przed wydaniem oficjalnego video klipu.

Teledysk wydany 20-tego sierpnia do dziś cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem a jego licznik wyświetleń przekroczył ponad pół miliona!
Nie ma się co dziwić w końcu muzykę do tego utworu skomponowali mistrzowie w swoim fachu czyli Dariusz Boćwiński, i Marek Kwiecień a tekst napisał Marek Dutkiewicz.

Jest to niebywały sukces młodego wokalisty, który w branży disco polo tworzy od niewdana a już odnosi tak wielkie sukcesy.
Koncerty na największych scenach muzyki disco polo, teledyski w najwyższej jakości oraz teksty utworów i linie melodyczne nawiązujące do stylu muzyki disco polo z lat 90-tych czyli coś co najbardziej kochają fani muzyki tanecznej.

Serdeczne gratulację dla Rikardo!
Wraz z całą redakcją naszego portalu życzymy milionów wyświetleń!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację